Trabzon Halı Saha Yapımı
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/trabzontelcit
  • https://plus.google.com/u/0/b/117032262906350358648/115612098925597535308?hl=tr
  • https://www.twitter.com/trabzontelcit
Hava Durumu
Anlık
Yarın
16° 14° 9°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.82125.8446
Euro6.54736.5735

Tartan - Kauçuk Zemin

Neden Kauçuk Zemin – Kauçuk Zeminin Avantajları Nelerdir?

Esnektir
Kauçuk zemin kaplama malzemelerinin birçok farklı renk seçeneği ve deseni mevcuttur. Ticari tesislerde kullanılan iç yüzey materyalleriyle uyum içinde kullanılabilir.

Kaymaz
Kauçuk karolar yoğun kullanım alanlarında, ıslak zeminlerde kaymayı engeller ve düşme riskini azaltır, bu sayede kauçuk döşendiği mekânda yürüme güvenliğinizi sağlar.

Kalıcıdır
Kauçuk zemin kaplamaları yoğun kullanım alanlarında kullanıma dayanıklı şekilde tasarlanmıştır. Hava koşullarına dayanıklıdır, su sızdırmaz, aşınmaya karşı dayanıklıdır. Yoğun kullanım alanlarına döşenen kauçuk zeminlerin yenilenme gereksinimi yoktur.

Darbe emici
Kauçuk zeminde yürümek diğer zemin kaplamalarında yürümekten daha konforludur, düşmelerde vücudun aldığı darbe etkisini azaltır. Sporcularda eklem ve yan bağları yaralanmaktan korur. Kauçuk zeminler adımlardan ve tekerlekli aletlerden çıkan gürültüyü en aza indirir.

Bakım
Kauçuk zeminlerin cilası malzemenin içine uygulandığı için yüzeyine ayrıca cila uygulayarak bakım yapmak gereksizdir.

Kullanım alanı

Kauçuk zemin dünyada yüzlerce stadyumda, spor ve eğlence tesislerinde, okullarda ve üniversitelerde, kamu ve askeri kuruluşlarda, hastanelerde, bakımevlerinde, rehabilitasyon merkezlerinde, çocuk parklarında, endüstri tesislerinde, müzelerde, ticari kuruluşlarda, ofislerde, perakende ve ulaşım tesislerine kullanılmaktadır

Uygulama
Ağırlık taşıyabilen herhangi bir katman üzerine ek inşaat masrafı olmaksızın yerleştirilebilir. Yapıştırıcı malzeme ile kolay ve uygun maliyette uzun ömürlü yüzeyler yaratılır. Kenar, köşe ve emniyet kuşakları genişletilebilir. Kolay ve hızlı döşenir.

Özellik
Kauçuğun kullanımı doğal kaynakların korunması adına olumludur. Kauçuk zemin kaplama ürünleri çevreye zarar vermeyen ürünlerdir. Artık maddeler, Kauçuk ürünlerin yapımında kullanılan yüksek kalitedeki bileşenler sayesinde minimuma iner. Herhangi bir sebepten dolayı uygulandığı yerden çıkartılan kauçuk kaplanmalar geri dönüşümlü oldukları için doğaya zarar vermeden kanunların gerektirdiği şekilde ortadan kaldırılabilir. Kauçuk zemin kaplamalarında kanserojen maddeler yoktur. Halojen, formaldehit, asbestos ve CFC gibi zararlı maddelerden tamamen farklıdır.

Mükemmel yapışma özelliği
Yüksek esneklik düzeyi, Hızlı ve kolay döşeme imkânı, Su birikintisi oluşumunu önleme, Bakım kolaylığı, Ek yapılabilme, Birleştirilebilir tipik şekil ile Malzeme alev alıcı değildir.

Ses ve ısı izolasyonu sağlar.
Uzun ömürlüdür.
Eklem ve bağları korur.
Kaymaya karşı koruyucudur.
Her türlü hava koşulunda kullanıma uygundur.
Sert düşüşlerde darbe emici görev yapar.

ÜRÜNLER

Karo Kauçuk Plaka: 15-20-25-30-40mm
Kauçuk Kilit: 15-20-25-30-40mm
Altıgen Kauçuk Plaka: 25-30mm
EPDM Altıgen Plaka: 25-30mm

 

YASAL UYARI
Trabzon Tel Örme ve Çit© 1989 - 2016 Her Hakkı Yasal Olarak Saklıdır.
Bu Sitede Yayınlanan Tüm Yazı / Haber / İçerik ve Görsellerin Her Hakkı Saklı Kalmak Koşulu İle Trabzon Tel Örme ve Çit Fabrikasına Aittir. Kaynak Gösterilse Bile Bu Sitede ki Yazı / Haber / İçerik ve Görsellerinin Tamamı İzin Alınmadan Kesinlikle Kullanılamaz. Ancak Alıntılanan Bu Yazının / Haberin / İçeriğin veya Görselin Bir Bölümü Alıntılanan Yazıya Aktif Link Verilerek Kullanılabilir. İzinsiz Kullanıldığında Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun 5846 Maddesi Gereğince, Kullananlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanır.